În runda inaugurală din Liga a V-a, AS Bunești a pierdut cu scorul de 3-2 partida de pe teren propriu, cu AS Șirineasa 2019. Antrenorul-jucător Adrian Ancuța este încrezător că echipa sa își va reveni în etapele viitoare.
„Meciul cu Șirineasa a fost primul în care ne-am reunit în formulă completă, după 1 an și jumătate de pauză. În plus, am picat și fizic în a doua parte a întâlnirii. În minutul 90, am avut și o bară. Adversarii au meritat victoria. Au jucat mai bine! Sper să câștigăm primele trei puncte duminică, de la ora 11.00. Jucăm pe Stadionul Municipal din Drăgășani, cu CS Gușoeni”, a spus Adi Ancuța.
La finele acestei săptămâni, se vor disputa meciurile din cadrul etapei a 28-a a Ligii a IV-a. Cel mai important...
Pentru îmbunătăţirea experienţei dvs. web, acest site foloseşte Cookies. Continuând să navigaţi pe acest site vă exprimaţi acordul asupra utilizării cookie-urilor.
Aflaţi mai multe