miercuri, iunie 17, 2026
Fotbal Național

Adi de la Vâlcea merge duminică la petrecerea de promovare a FCU Craiova. „Bravo, băieți!”

1.42KVizualizari
Adi de la Vâlcea, unul dintre cei mai de succes compozitori și cântăreți de muzică de petrecere, i-a felicitat pe jucătorii de la FC Universitatea Craiova, după ce au reușit să promoveze în Liga I. Acesta a anunțat că va participa la festivitatea de premiere a alb-albaștrilor, care va avea loc duminică, 23 mai.
„Vă pupă Adi de la Vâlcea! Felicitări! Sunt mândru de voi! Ne vedem duminică la petrecere! Să fie explozie! Ați jucat bine!”, a anunțat Adi de la Vâlcea.