Muzeul Trovanților, din comuna Costești, a reprezentat o atracție turistică deosebită pentru mulți dintre românii care au ajuns pe meleagurile noastre. Zilele trecute, în zonă a ajuns și Andreea Mantea (35 de ani), împreună cu fiul ei, David, care a postat imediat pe Facebook câteva fotografii sugestive din periplul său prin localitatea administrată de primarul Toma Peștereanu. Acesteia i-a părut rău că nu a putut vizita și alte obiective din zonă, așa că, în mod sigur, va reveni într-o zi în Vâlcea. „Astăzi (n.r.: 16 iulie), am fost la Trovanți. Mai erau multe de descoperit în zonă, dar David nu are exercițiul, încă, să «bată » cărările. Nu-i problemă, că îl pregătesc încet, încet. Și odată cu el, și pe mine!”, a scris Andreea Mantea, pe pagina sa de Facebook.
De-a lungul anilor, Andreea Mantea, ce provine dintr-o familie originară din Azerbaidjan, a fost prezentatoarea mai multor emisiuni TV, iar acum este gazdă la „Casa Iubirii”, care se difuzează zilnic pe Kanal D.
Marș triumfal pentru Viitorul Horezu în deplasarea de la Foresta Malaia! Băieții din „Capitala Ceramicii” au făcut instrucție cu adversarii,...
Pentru îmbunătăţirea experienţei dvs. web, acest site foloseşte Cookies. Continuând să navigaţi pe acest site vă exprimaţi acordul asupra utilizării cookie-urilor.
Aflaţi mai multe