Andrei Gheorghiu: Gutău face încă un pas în trecut, prin numirea lui Gogîrnoiu în funcţia de City Manager! Fără Penali în Funcții Publice!
2.3KVizualizari
Într-un comunicat de presă pe care l-a dat publicităţii zilele trecute, Andrei Gheorghiu – candidatul alianţei USR PLUS Vâlcea la Primăria Râmnicu Vâlcea – a comentat numirea lui Gheorghe Gogîrnoiu în funcţia de City Manager al Râmnicului şi a spus că aceasta „arată, încă o dată, cum știe primarul Mircia Gutău să își manevreze interesele”. Cu această ocazie, Andrei Gheorghiu a făcut şi un nou apel către cetăţenii Râmnicului, pentru a susţine, prin votul lor de la viitoarele alegeri locale, iniţiativa cu care alianţa USR-PLUS a câştigat foarte mulţi adepţi: „Fără Penali în Funcţii Publice!”.




