Pentru Viitorul Dăeşti, amicalul cu Sparta Rm. Vâlcea, de sâmbătă, 20 februarie, a fost cel de-al doilea din această iarnă. Adi Popa, Cristi Munteanu & Co. au început campania de meciuri de pregătire miercuri, 17 februarie, când s-au deplasat la Tg. Jiu, pentru un duel cu Pandurii. Partida cu echipa de Liga a II-a s-a disputat pe terenul sintetic din cadrul Complexului „Municipal” din Tg. Jiu şi s-a încheiat la egalitate (1-1). Fotbaliştii de la Fedeleşoiu au deschis scorul în minutul 15, prin Sebastian Preda, iar adversarii au înscris în minutul 83, prin Sebastian Velcotă.
După o pauză de o lună, și echipele din Liga a III-a au început să-și reia pregătirile pentru cea de-a...
Pentru îmbunătăţirea experienţei dvs. web, acest site foloseşte Cookies. Continuând să navigaţi pe acest site vă exprimaţi acordul asupra utilizării cookie-urilor.
Aflaţi mai multe