La Hunedoara, se joacă din nou meciuri de fotbal în judeţ! La Bucureşti, Timiş şi Arad, vacanţa s-a prelungit până în martie 2021
971Vizualizari
Săptămâna trecută, la Hunedoara, s-a reluat Liga a IV-a! Zece echipe au luat startul în noul sezon, care se va desfăşura la foc automat, cu cât mai multe etape comprimate pe parcursul unei perioade scurte, astfel încât să nu expire perioada de valabilitate a unei serii de teste (de 14 zile). În acest sens, primele trei runde s-au disputat pe 7, 10 şi 13 octombrie, iar următoarele vor avea loc pe 16 şi 18 octombrie. Apoi, va urma o pauză de câteva săptămâni, după care se vor disputa ultimele patru runde din tur (pe 12, 15, 19 şi 22 noiembrie).





