CS Mădulari se confruntă deja cu probleme mari de lot. Astfel, după primele trei etape din Liga a IV-a, patru jucători de bază sunt deja accidentați. Este vorba de Ionuț Săraru, Alin Bucei, Bogdan Mihăilă și Dumitru Stanciu (FOTO – în dreapta). Antrenorul Marin Nicolae are emoții mari în ceea ce privește următoarele jocuri oficiale.
„E clar că nu ne-am așteptat la aceste absenţe atât de timpuriu. Sperăm ca jucătorii accidentați să își revină destul de repede și să nu mai avem noi accidentări. Mai ales că ne dorim să jucăm cât mai bine şi să fim cât mai sus. Deși avem un lot destul de numeros, de 21 de jucători, campionatul e lung, iar orice e posibil”, a spus Mihai Hăloiu (FOTO – în stânga), oficial la CS Mădulari.
În urmă cu o săptămână, conducerea clubului Minerul Berbești a postat un mesaj pe Facebook prin care a anunțat că...
Pentru îmbunătăţirea experienţei dvs. web, acest site foloseşte Cookies. Continuând să navigaţi pe acest site vă exprimaţi acordul asupra utilizării cookie-urilor.
Aflaţi mai multe