luni, iunie 8, 2026
Diverse

Miercurea aceasta, conducerea Primăriei Râmnicului va susține o nouă sesiune de audiențe

228Vizualizari
Potrivit unui comunicat postat pe pagina de Facebook a Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, săptămâna aceasta va avea loc prima sesiune de audiențe din 2026. Ședința este programată miercuri, 28 ianuarie, de la ora 9.00, iar la dispoziția locuitorilor se va afla viceprimarul Carmen Preda. „Săptămâna aceasta, continuă audiențele susținute de conducerea Municipalității. Miercuri, 28 ianuarie, viceprimarul Carmen Preda va fi la dispoziţia râmnicenilor care au de rezolvat probleme ce sunt de competența administraţiei locale în cadrul unei sesiuni de audienţe programată de la ora 9.00, în Sala de Consiliu. Înscrierile în audienţă se fac la Centrul pentru Informarea Cetăţenilor (Registratura Primăriei), din strada General Magheru nr. 25, parter, sau prin e-mail pe adresa primaria@primariavl.ro, iar persoanele care se înscriu în audienţă trebuie să facă dovada faptului că au depus în prealabil cereri cărora li s-a răspuns negativ sau la care nu au primit răspuns”, au transmis reprezentanții Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea, pe rețeaua de socializare.