SCM Rm. Vâlcea a confirmat primele plecări din lot. Vezi unde vor evolua cei doi jucători care au plecat din Zăvoi!
253Vizualizari
Marți, 8 iulie, oficialii de la SCM Rm. Vâlcea au anunțat primele două plecări din lotul cu care clubul din Zăvoi a fost la un pas de o promovare istorică în Liga a II-a la sfârșitul sezonului trecut. Astfel, din această vară, formația de la poalele Capelei nu se va mai baza pe serviciile jucătorilor Răzvan Tamași (fundaș central, 19 ani) și Alexandru Dinoci (mijlocaș central, 20 de ani). Pentru ambii, a fost postat câte un mesaj asemănător pe pagina de Facebook a clubului din Zăvoi: „Mulțumim, Alexandru Dinoci pentru munca depusă la SCM Râmnicu Vâlcea şi îţi urăm mult succes!”, respectiv, „Mulțumim, Răzvan Tamași pentru munca depusă la SCM Râmnicu Vâlcea şi îţi urăm mult succes!”.






