Edilul PSD a câștigat al doilea mandat consecutiv de primar, la alegerile locale din orașul Băbeni. Ștefan Bogdan l-a bătut la o diferență de 150 de voturi pe Ion Bîzîc – PNL și va continua investițiile demarate în ultima perioadă în localitate.
După surpriza înregistrată pe 24 noiembrie, în primul tur al alegerilor prezidenţiale, când Călin Georgescu (independent) a primit cele mai...
Pentru îmbunătăţirea experienţei dvs. web, acest site foloseşte Cookies. Continuând să navigaţi pe acest site vă exprimaţi acordul asupra utilizării cookie-urilor.
Aflaţi mai multe