Suporterii vâlceni și-au reluat obiceiul cu care au uimit toată țara! Prima deplasare din acest sezon, la Brăila
530Vizualizari
După un sezon în care au suferit din greu pentru favorite, noua ediție a Ligii Florilor a început cu așteptări uriașe și pentru suporterii vâlceni. În week-end, membrii galeriei „Brigada Noastră” au făcut deplasarea până la Brăila, pentru meciul din runda inaugurală a campionatului. Din păcate, elevele lui Florentin Pera n-au reușit să le ofere bucuria unei victorii, care ar fi însemnat punctul de pornire pentru o nouă superechipă, capabilă să se bată – de ce nu!? – chiar pentru titlul național.




