sâmbătă, mai 18, 2024
Diverse

Dan Neghină, fără cuvinte, după meciul cu Roești: “Nu e ușor când pierzi două puncte, după ce conduci cu 2-0…”

714Vizualizari

Viitorul Pietrari a condus cu 2-0, încă din primele 20 de minute ale partidei disputate pe teren propriu, cu Comerțul Roești. Însă, în cele din urmă, echipa reprezentată de Dan Neghină nu a reușit să obțină decât 1 punct, după remiza 2-2. Nu pot deloc să-mi explic ce se întâmplă de nu reușim să conservăm rezultatul. Tocmai când te aștepți la o victorie, după numeroase ocazii în care puteam avea chiar și 4 sau 5-0, luăm două goluri în a doua repriză. Sunt foarte supărat pe situație! Trebuie să fim mult mai atenți! E păcat de munca noastră. Degeaba lupți, dacă nu lupți până la final”, a declarat Dan Neghină.